Konferencja “Funkcjonowanie Młodzieżowych Rad”

Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Młodzieżowych Rad przy JST, Polska Rada Organizacji Młodzieżowych i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają na drugą konferencję poświęconą funkcjonowaniu młodzieżowych rad – już 19 kwietnia 2017 w Sejmie RP!

Tym razem chcemy wraz z przedstawicielami władz samorządów zastanowić się jak usprawnić i poprawić działanie tych młodzieżowych instytucji.

Download (PDF, 301KB)

 

Rejestracja na konferencję została zamknięta.

W celu rejestracji prosimy o wybranie rodzaju zgłoszenia i staranne wpisanie w formularzu wymaganych danych (w tym imię i nazwisko zgodnie z dokumentem tożsamości). Potwierdzenie możliwości udziału w konferencji zostanie przesłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail w ciągu 2 dni (w przypadku braku potwierdzenia prosimy o sprawdzenie folderu ze spamem).

W razie chęci zarejestrowania kilku osób, prosimy o przesłanie osobnego zgłoszenia dla każdej osoby.

W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji, prosimy o wysłanie wiadomości na adres mrm@prom.info.pl ze stosowną informacją i numerem zamówienia, który otrzymają Państwo po akceptacji zgłoszenia.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa w Sejmie, konieczne jest zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość. W związku z tym nie ma możliwości przekazania zarezerwowanego miejsca innej osobie.