Zespół

Michal2Michał Tokarski

Koordynator ds. Dialogu Usystematyzowanego, Koordynator Biura PROM

Pochodzi z Legnicy na Dolnym Śląsku. Studiuje w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego z kierunkiem podstawowym Psychologia. Dotychczas zatrudniany m. in. przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej ACTIO, Legnickie Centrum Wolontariatu i Alior Bank. Z pozycji członka zarządu ds. HR uczestniczył w odbudowie warszawskiego oddziału PSSiAP. Jako jeden z pięciorga ekspertów współtworzył publikację Młodzieżowa Rada – Krok po kroku. Pracował w roli trenera i facylitatora spotkań m. in. z członkami młodzieżowych samorządów i grup projektowych, działaczami młodzieżówek partyjnych, przedstawicielami organizacji pozarządowych i kandydatami w wyborach powszechnych. Z PROM współpracuje od 2014 r., początkowo jako trener Dialogu Usystematyzowanego. Ukończył m. in. Polsko-angielską Szkołę Trenerów Młodzieżowych Instytutu Edukacji Społecznej, Szkołę Liderów Fundacji dla Edukacji Społecznej oraz Architects of the future – Development Program for Young Social Leaders and Thinkers from CEE Region Warsztatu Innowacji Społecznych i Fundacji Konrada Adenauera.

Kontakt: michal.tokarski@prom.info.pl

we can do it picIzabela Bany

Studentka University College London. Od maja 2014 roku pelnila funkcje Mlodziezowego Delegata na Zgromadzenie Ogolne ONZ. Odbyła staż w Agorze, zajmując się tematyką młodzieżową i edukacyjną. Pracowala takze dla United Nations Global Compact zajmujac sie tematem odpowiedzialnego biznesu w kontekscie ochrony srodowiska. Finalistka konkursu Droga na Harvard organizowanego przez Harvard Club of Poland oraz laureatka konkursu na pracę pisemną NBP. Od 2011 roku uczestniczka Modelowych Obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych. Reprezentując kraje z całego świata i debatując na tematy dotyczące praw człowieka i obywatela debatowała i prowadzila największe konferencje w Europie, m. in. London International Model United Nations. Od wielu lat współpracuje z instytucjami kulturalnymi i edukacyjnymi w Lublinie m.in. Warsztatami Kultury i teatrem NN przy organizacji projektów i wydarzeniach kulturalnych takich jak Carnaval Sztukmistrzów i Corners of Europe. Aktywna działaczka i wolontariuszka przy projekcie Miasto z(po)mysłami aktywizującym lubelską młodzież niedowidzącą i słabo widzącą. Od 2 lat związana z pismem młodzieżowym “Outro – wychodzimy poza schemat”. Prywatnie miłośniczka japońskiej literatury, samouk Photoshopa i kolekcjonerka kartek pocztowych z całego świata.

zdjęcie magdalena

Magdalena Macińska

Z PROM-em związana jest od samego jego powstania jako delegatka organizaji ATD Czwarty Świat.  Z wykształcenia jest tłumaczką angielskiego i francuskiego. Fascynują ją nowe idee dlatego już w czasie studiów zaczęła tłumaczyc i udzielać się jako wolontariuszka w organizacjach pozarządowych. W czasie polskiej prezydencji  w UE pracowała dla Europejskiego Forum Młodzieży (YFJ), zdobywając doświadczenie w polityce na rzecz młodzieży oraz dialogu usystematyzowanym.W PROM-ie koordynuje prace biura,współpracę z Eurodeskiem i projekt “Krok Naprzód”. W wolnych chwilach biega po klubach książkowych i pisze bloga.

Kontakt: magdalena.macinska@prom.info.pl

 

DSC_0946 kopia3Margarit Harutyunuan wolontariuszka

Studiuje etnologię oraz antropologię kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Od 7 lat zawiązana z organizacjami pozarządowymi. Członkini Stowarzyszenia Projekt:Polska. Od grudnia 2013 roku do czerwca 2014 koordynowała  projekt “Liga Młodych Wyborców”.

Obecnie wspiera bieżące prace biura oraz zajmuje się sprawami młodych migrantów.

 

 

 

 

 

 

 PRAKTYKANTKI

Katarzyna Perzanowska (marzec-maj 2014)

Kasia jest studentką Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego oraz śpiewa w Chórze Akademickim Politechniki Warszawskiej. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia “MiLa”, które zajmuje się współpracą miast siostrzanych: Mińska Mazowieckiego i Lacey, USA. Uczestniczyła i pomagała w organizacji wielu projektów programu “Młodzież w działaniu” i na przestrzeni lat działała w wielu organizacjach pozarządowych. Jej pasją są podróże, poznawanie świata i muzyka.

 

IMG_3959Justyna Trawińska  (marzec-czerwiec 2014)

Studentka iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pochodzi z Mińska Mazowieckiego, gdzie jest wiceprezesem Stowarzyszenia na Rzecz Współpracy z Lacey „MiLa”. W organizacjach pozarządowych pracuje od piętnastego roku życia. Ma za sobą różnego rodzaju projekty na lokalne, krajowe i międzynarodowe. W PROMie odbywa czteromiesięczny staż.