Szukamy Europejskiego Delegata/Europejskiej Delegatki Dialogu Usystematyzowanego!

Chcesz zostać delegatem reprezentującym/delegatką reprezentującą polską młodzież z ramienia Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych? Interesujesz się sprawami młodzieży i chcesz wzmacniać dialog między decydentami/decydentkami a młodymi ludźmi?
Zostań delegatem/delegatką reprezentującą polską młodzież na kolejnych 5 miesięcy oraz weź udział w Unijnej Konferencji Młodzieży ds. Dialogu Usystematyzowanego, która odbędzie się w dniach 20-23 marca 2017 r. na Malcie!

Na kolejne 5 miesięcy, czyli okres ostatniej fazy 5. cyklu Dialogu Usystematyzowanego poszukujemy jednej osoby, która będzie reprezentowała polską młodzież na Unijnej Konferencji Młodzieżowej. Aktualny temat Dialogu Usystematyzowanego to “Umożliwienie wszystkim młodym ludziom zaangażowanie w zróżnicowanej, zintegrowanej i inkluzywnej Europie”, a w ostatniej fazie pracujemy nad wypracowanymi rekomendacjami do tego tematu i konkretnymi propozycjami. Zadaniem wybranej osoby będzie zaangażowanie się w tę fazę dialogu oraz reprezentowanie polskiej młodzieży na Unijnej Konferencji Młodzieży w dniach 20-23. marca na Malcie.

Profil kandydatów i kandydatek:

  • wiek: 18-30 lat;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • zainteresowanie polityką młodzieżową, partycypacją młodzieży;
  • zaangażowanie w organizacjach lub grupach młodzieżowych;
  • wystarczające zasoby czasowe – oprócz samego wyjazdu na Maltę, ok. 2 dni na przygotowanie merytoryczne oraz przez 5 miesięcy ok. 5h tygodniowo na pracę w temacie dialogu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6 lutego do południa, godziny 12:00 CET poprzez formularz internetowy.
[Koszty wyjazdu na Maltę są w pełni pokryte, za zaangażowanie jako delegat/delegatka nie przewidywane jest żadne wynagrodzenie]
W razie pytań prosimy o kontakt z Kasią Siemasz pod adresem kasia.siemasz@prom.info.pl

 

Kasia Siemasz
31 stycznia 2017
Zobacz więcej artykułów