Program Ambasadorski

 

O Programie Ambasadorskim

Program Ambasadorski Dialogu Usystematyzowanego to projekt promujący i wzmacniający oddziaływanie Dialogu usystematyzowanego w Polsce . Ponad 30 liderów i liderek z terenu całego kraju zostanie mianowanych ambasadorami „Dialogu Usystematyzowanego”. Ich zadaniem będzie przeprowadzenie własnej kampanii konsultacyjnej w swoim lokalnym środowisku. Łącznie ambasadorzy zorganizują ponad 60 debat i spotkań dla swoich rówieśników. Przykładowe działania ambasadorskie to: organizacja debat i warsztatów dla młodzieży na tematy związane z obecnym tematem przewodnim dialogu usystematyzowanego w Unii Europejskiej. Ponadto, ambasadorzy będą organizować dyskusje lub debaty z lokalnymi władzami na temat polityki młodzieżowej, wspierania młodych ludzi.

Dla ambasadorów jest przewidziane szkolenie w Zielonej Górze  29-30 listopada oraz konferencja w Warszawie, podczas których poszerzą oni swoją wiedzę na temat dialogu usystematyzowanego oraz nabędą wiele nowych umiejętności, które będą pomocne podczas realizacji zadań ambasadorskich.

Nabór do programu

Do udziału w programie zapraszamy młodych, aktywnych ludzi w wieku 18-26 lat, którzy są gotowi zorganizować około trzech wydarzeń (debaty, warsztaty) w ramach konsultacji Dialogu Usystematyzowanego.  Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 14 listopada i odesłanie go na adres tomasz.klemt@prom.info.pl  Zachęcamy także do zapoznania się z często zadawanymi pytaniami (https://prom.info.pl/?p=1917).

GDE Error: Unable to load requested profile.