Zespół

 Justyna Chruściak

Koordynatorka Biura

Studentka Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego i Public Relations w Szkole Głównej Handlowej. Od kilku lat związana z ruchami młodzieżowymi – współzałożycielka Forum Młodych Nowoczesnych a od marca 2016 roku także koordynatorka forum w regionie Mazowieckim. Od wielu lat zafascynowana mediami, odbyła staże w kilku rozgłośniach radiowych i prasie. Obecnie skupiona na social mediach i ich rosnącej roli w codziennym życiu. Dyplomowana stylistka. Podczas kampanii do parlamentu w 2015 roku była członkiem Sztabu Wyborczego – z dumą może powiedzieć, że praca pod presją czasu nie jest jej obca. Od listopada 2015 roku pracownik sejmowego Klubu Poselskiego. Dwa lata przepracowane w Administracji Sejmowej pozwoliły jej poznać polską politykę od kuchni. W PROM-ie zajmuje się koordynacją biura, współpracą z organizacjami członkowskimi i promocją. W wolnych chwilach zapalona turystka i miłośniczka dobrego jedzenia.

Kontakt: justyna.chrusciak@prom.info.pl                         

20728902_1350631381724369_2611608017642215716_o

 Aleksandra Sawa

Koordynatorka ds. Dialogu Usystematyzowanego

Studentka Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Aktywna w polskim i europejskim środowisku debatanckim, w latach 2012-2016 wzięła udział w blisko 40-tu anglojęzycznych zjazdach debatanckich jako uczestniczka, moderatorka i trenerka. Współzałożycielka i prezes zarządu stowarzyszenia Symulacji Obrad ONZ w Polsce, w 2016 roku także członek zarządu ds. finansów Europejskiego Parlamentu Młodzieży w Polsce. Pochodzi z Wrocławia, gdzie przez lata działała przy organizacji konferencji i festiwali takich jak Avant Art, Brave Kids, Wroclaw Global Forum czy European Culture Congress. Interesuje się wpływem nowych technologii na politykę i społeczeństwo, polityką zdrowotną, wykorzystaniem analizy danych w naukach społecznych. W PROM-ie koordynuje program Dialogu Usystematyzowanego. W wolnym czasie podróżuje. 

Kontakt: aleksandra.sawa@prom.info.pl

 

Michal2Michał Tokarski

Ekspert ds. Polityki Młodzieżowej

Pochodzi z Legnicy na Dolnym Śląsku. Studiuje w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego z kierunkiem podstawowym Psychologia. Dotychczas zatrudniany m. in. przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej ACTIO, Legnickie Centrum Wolontariatu i Alior Bank. Z pozycji członka zarządu ds. HR uczestniczył w odbudowie warszawskiego oddziału PSSiAP. Jako jeden z pięciorga ekspertów współtworzył publikację Młodzieżowa Rada – Krok po kroku. Pracował w roli trenera i facylitatora spotkań m. in. z członkami młodzieżowych samorządów i grup projektowych, działaczami młodzieżówek partyjnych, przedstawicielami organizacji pozarządowych i kandydatami w wyborach powszechnych. Z PROM współpracuje od 2014 r., początkowo jako trener Dialogu Usystematyzowanego. Ukończył m. in. Polsko-angielską Szkołę Trenerów Młodzieżowych Instytutu Edukacji Społecznej, Szkołę Liderów Fundacji dla Edukacji Społecznej oraz Architects of the future – Development Program for Young Social Leaders and Thinkers from CEE Region Warsztatu Innowacji Społecznych i Fundacji Konrada Adenauera.

Kontakt: michal.tokarski@prom.info.pl

PRAKTYKANTKI

Katarzyna Perzanowska (marzec-maj 2014)

Kasia jest studentką Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego oraz śpiewa w Chórze Akademickim Politechniki Warszawskiej. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia “MiLa”, które zajmuje się współpracą miast siostrzanych: Mińska Mazowieckiego i Lacey, USA. Uczestniczyła i pomagała w organizacji wielu projektów programu “Młodzież w działaniu” i na przestrzeni lat działała w wielu organizacjach pozarządowych. Jej pasją są podróże, poznawanie świata i muzyka.

 

IMG_3959Justyna Trawińska  (marzec-czerwiec 2014)

Studentka iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pochodzi z Mińska Mazowieckiego, gdzie jest wiceprezesem Stowarzyszenia na Rzecz Współpracy z Lacey „MiLa”. W organizacjach pozarządowych pracuje od piętnastego roku życia. Ma za sobą różnego rodzaju projekty na lokalne, krajowe i międzynarodowe. W PROMie odbywa czteromiesięczny staż.