Partnerzy

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

 

FRSE

Przez ponad dwadzieścia lat Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zmienia oblicze polskiej edukacji. Daje możliwość zdobycia zarówno wiedzy podstawowej, jak i specjalistycznej, w sposób formalny i akademicki oraz pozaformalny i praktyczny. Umożiwia rozwijanie pasji w odległych krajach i lokalnych społecznościach.

 

Eurodesk Polska

Eurodesk_Logo_2014

Eurodesk to program dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych, wspierany – finansowo i merytorycznie – przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego w ramach programu “Erasmus+

Eurodesk to sieć działająca w 33 krajach europejskich. Należą do niej organizacje i instytucje pracujące z młodzieżą, zajmujące się informacją europejską i/lub młodzieżową. W Eurodesku działa ponad 1300 organizacji, w tym blisko 100 w sieci Eurodesk Polska .

Eurodesk to informacja o możliwościach w Europie – dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą. Edukacja, szkolenia, mobilność, fundusze – to główne obszary zainteresowania naszych odbiorców. A tym samym i nasze.

 

 

Działasz.pl

logo dzialasz pomaranczowe jak na www

 

 

Działasz.pl to portal dla młodych, którzy chcą zmienić coś w swoim najbliższym otoczeniu. Zbieramy pomysły na sprawdzone inicjatywy lokalne, publikujemy instrukcje wspierające w realizacji działań na różnych etapach projektu, informujemy o warsztatach, konkursach grantowych i ważnych wydarzeniach skierowanych do młodzieży. Na naszej mapie Liderów i Liderek znajdziecie sylwetki młodych ludzi z całej Polski, którzy chętnie włączą się w Wasze działania lub podpowiedzą, jak zabrać się za ich realizację. Wy także możecie pojawić się wśród nich. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (http://dzialasz.pl/dolacz-do-nas). Szukajcie nas pod adresem www.dzialasz.pl oraz na Facebooku: www.facebook.pl/dzialaszpl.