Young Leaders Forum

o projekcie

W ramach naszego trwającego projektu planujemy zorganizować profesjonalne sesje networkingowe dla młodzieży, które mają na celu umożliwienie im wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu przedsiębiorczości i nowych technologii. Chcemy stworzyć miejsce, w którym ambitna młodzież będzie mogła spotkać się i podzielić się swoimi najlepszymi praktykami. Naszym celem jest rozwijanie młodzieży w dziedzinie biznesowej poprzez cykl spotkań z wybranymi prelegentami, którzy będą edukować i przestrzegać przed częstymi błędami popełnianymi w prowadzeniu biznesu. Jednocześnie dążymy do budowania wyjątkowej społeczności młodych innowatorów na platformach mediów społecznościowych, gdzie będziemy nie tylko dzielić się treściami dotyczącymi startupów, ale także tworzyć grupę dla młodych przedsiębiorców, która będzie stanowić przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń.

 

W ramach projektu planujemy przeprowadzić serię sesji networkingowych, na które zaprosimy młodzież z całej Polski, zainteresowaną rozwojem biznesu oraz nawiązaniem nowych kontaktów dla przyszłych współprac. Naszym celem jest umożliwienie udziału młodym osobom niezależnie od ich sytuacji finansowej czy miejsca zamieszkania, aby pomóc im w stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu. Dodatkowo, przygotowujemy „Podręcznik Młodego Startupowca”, który zawierać będzie cenne informacje i wskazówki wspomagające młodych ludzi w rozwoju ich własnych biznesów. Będzie on oparty na doświadczeniach uczestników sesji oraz gości specjalnych, których zaprosiliśmy na spotkania.

 

Dzięki organizowanym przez nas wydarzeniom, uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania nowych międzynarodowych współprac, wymiany doświadczeń i poznania nowych perspektyw. Chcemy, aby wzajemnie się motywowali, zarażali pasją i kierowali w odpowiednim kierunku. Poprzez nasze działania, dążymy do zwiększenia zaangażowania i aktywności nie tylko osób z dużych miast, ale również z terenów podmiejskich i wiejskich, co w efekcie przyczyni się do wzrostu liczby powstawania tzw. „grassroot projects” w słabiej rozwiniętych częściach kraju.