[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kolejny partner #YouthUPtheStrategy to Młodzieżowa Rada Miasta Kędzierzyn-Koźle!

„Młodzieżowa Rada Miasta Kędzierzyn-Koźle jest organem samorządowym młodzieży, który tworzy 18 radnych ze wszystkich szkół podstawowych i średnich na terenie naszego miasta. Zostaliśmy powołani w październiku 2019 roku i od tego czasu staramy się zmieniać rzeczywistość w jakiej funkcjonuje kędzierzyńska młodzież oraz doradzać władzom naszego miasta w zakresie działań podejmowanych na rzecz młodzieży, dzieląc się na trzy komisje: ds. social media, ds. projektów i opiniowania oraz ds. kontaktu z partnerami.

Jesteśmy młodzi i pełni zapału do pracy, a działając na wielu płaszczyznach staramy się, aby każdy mieszkaniec naszego miasta miał możliwość podjęcia działania w ważnym dla niego obszarze.

Swoje działania skupiamy w obszarach takich jak: kultura i edukacja, sport i rekreacja, ekologia oraz zdrowy tryb życia.

Nasi Radni stale rozwijają swoje umiejętności działając na rzecz społeczności lokalnej. Uważamy że każdy młody człowiek może zmienić coś na świecie, potrzebna jest jedynie determinacja oraz wiele pracy nad osiągnięciem założonego celu.”

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Loading

Podobne wpisy